Zabezpečení školy

Do naší školky byl nainstalován bezpečnostní sytém SAFY. Každému z rodičů tím byl dán klíč, ať v podobě osobního otisku prstu, který nelze ZAPOMENOUT, ZTRATIT, ZNEUŽÍT a je vždy při ruce, tak čipu.

Projekt s názvem  “ V mateřské školce je nejen milo, ale i bezpečno! “  byl podpořen Ministerstvem školství,mládeže a tělovýchovy v rámci programu Podpora zabezpečení škol a školských zařízení v roce 2015.

Celkem jsme získali příspěvek ve výši 42 424,-Kč, což je 60% celkových nákladů na pořízení 4 kusů videotelefonů s příslušenstvím pro obě budovy.

Rodiče a další oprávněné osoby mají umožněn vstup do MŠ prostřednictvím otisku/čipu:

6,00 –  8,00
12,00 – 12,45
14,30 – 16,30

Mimo vymezené časy bude vstup rodičům umožněn přes videotelefon.

V zájmu bezpečnosti vašich dětí nedovolujte vstupovat cizím osobám, které neznáte do budovy společně s vámi.
Děkujeme za pochopení a spolupráci.