Kočička

Paní učitelky : Marcela Vöröšová – zástupce ředitelky školy
                       Dagmar Kochová
asistent:        Diana Kiliichuk

Třídní vzdělávací plán :  ROK STROMU…„Člověk je jako strom, každý je jedinečný.

Ve školním roce 2023/2024 má třída „ Kočička“ 24 zapsaných dětí 11 holek a 13 kluků. Nastoupilo 13 nových dětí.

Náš třídní vzdělávací program je v souladu se Školním vzdělávacím programem.

V letošním školním roce nás čeká velké dobrodružství se stromy.  Každý měsíc si představíme jeden druh stromu, který nám pomůže charakterizovat daný měsíc a aktivity do něj spadající dle ŠVP.

V lese vedle sebe rostou různé stromy: staré silné duby, rovné a štíhlé jedle, kousek dál březový hájek a podél lesní cesty třeba javory nebo lísky. Když se podíváme na děti ve třídě, je to velmi podobné. Najdeme mezi nimi přátelský a pohostinný dub, svěží, energickou a nápaditou břízu, silný kaštan, nebo vyrovnaný javor. Všechny dohromady spolu vytváří dokonalý celek. Průvodci celoročním putováním v říši stromů jsou pětiletá dvojčata Anička a Honzík, kteří si nejsou podobní ani na duši ani na těle. Spojuje je snad jen dobré srdce. Dále nás celým rokem bude provázet moudrá sova Rozárka.

videa: accordo 14.12.2023

vánoční zpívání