Vrácení zálohy na čip

Vážení rodiče,

Pokud se v tomto školním roce loučíte s MŠ, žádáme Vás o navrácení čipu, následně bude vrácena záloha.

Čipy odevzdejte na své třídě paní učitelce a nahlaste jméno dítěte a jméno na koho je čip evidován.

Děkujeme za spolupráci.

Z DŮVODU VELKÉHO POČTU PŘEDŠKOLÁKŮ ŽDÁME O VRÁCENÍ ČIPŮ DO 26.6. ZÁLOHA BUDE VYPLACENA NA BUDOVĚ A V ŠATNĚ BERUŠKA VE ČTVRTEK 27.6. OD  7:00 – 8:00

Děkujeme za pochopení.

Pokud si chcete prohlédnout či stáhnout fotografie z různých akcí, budou k dispozici pouze do konce školního roku, pak se alba mažou z důvodu GDPR.

Přejeme vám i vašim dětem krásnou dovolenou ve zdraví, školáčkům mnoho radosti a úspěchů v základní škole a těšíme se na setkání v novém školním roce!