Myška

myška

Do Myšky chodí kamarádi i sourozenci od tří do sedmi let.
V tomto školním roce 2020/2021 je ve třídě myšek zapsáno celkem 25 dětí ( 13 dívek a 12 chlapců).

pani učitelka: Dagmar Nosková
pani učitelka: Kateřina Vondrášková

Specifikace třídy:

Třída „Myška“ vás přivítá s otevřenou náručí, jako rozkvetlá letní louka… v naší třídě vládne klid, pohoda a přátelská nálada.

Její stěny jsou laděny do zelené, žluté a oranžové barvy.

V několika hracích koutech se děti můžou proměnit třeba v malíře, hudebníky, kuchaře, kadeřníky či stavbaře.

S Vašimi dětmi se učíme třídit odpad, vyrábět z recyklovaného materiálu výrobky pro radost, poznáváme přírodu a krásy v okolí.

V příjemném prostředí, v němž si děti hrají, kreslí, zpívají a cvičí o děti pečují paní učitelky Dáša (výtvarnice) a Kačka (zdravý pohyb s muzikou).

Pro naše „předškoláky“ máme vždy připraven každý týden odpolední program zaměřen na grafomotoriku, predmatematické gramotnosti a predčtenářská dovednost, sluchová percepce a dbáme vždy na správnou výslovnost.

Motto třídy: „VZHŮRU NA PALUBU “

Děti budou pasovány na námořníky a spolu s kapitánkami Dášou a Kačkou proplují celý školní rok.

Proplujeme světem, poznáme spoustu nových zajímavostí a zažijeme mnohá dobrodružství. Poznáme, jak důležité je v životě umění domluvit se, usmířit se, podat pomocnou ruku, být dobrým kamarádem. Naučíme se nová říkadla, písničky a dětské hry. Také bychom chtěli podnikat  malé i větší výlety, abychom mohli poznat svět dospělých lidí okolo nás.

Všechny fotogalerie najdete: ZDE

Vyúčtování: