Zájem o školu v přírodě

Vážení rodiče,

po vyhodnocení Vašich dotazníků je zřejmé, že máte zájem o školu v přírodě pro vaše děti. Chtěli jsme zajistit i nabídku na zimní pobyt s výukou lyžování na Monínci, ale počasí tomu bohužel nepřeje.

Rádi bychom Vám vyšli vstříc u jarního pobytu, a tak jsme oslovili dva objekty u Orlické přehrady, kam by bylo možné se s dětmi vypravit. V důsledku vysokých cen za dopravu hledáme místa, která jsou krásná a nejsou daleko. Další možností snížení ceny za dopravu by byla vlastní doprava dětí na místo, pokud byste ji mohli zajistit. Pobyt by se v obou objektech mohl uskutečnit koncem dubna nebo v průběhu května.

První z nich, Penzion u Nováků v Kožlí, máme vyzkoušený z minulých let. Cena při pobytu od pondělí do pátku by se i s dopravou pohybovala kolem 2 700,- Kč.

Druhý objekt, hotel Orlík, se nachází přímo na břehu Orlické přehrady. Zde by byla možnost využít i krytý bazén, jeho cena je proto také vyšší. Pobyt od pondělí do pátku by stál s dopravou kolem 4000,- Kč.
Prosíme Vás tedy, kdo má zájem o školu v přírodě, nahlaste své dítě u paní učitelek třídě do pátku 13.1.2023 včetně upřednostnění místa a ceny :
č.1 Kožlí Penzion U Nováků  – cca 2700,-
č.2 hotel Orlík – cca 4000,-
č.3 – obě varianty (podle vyššího počtu zájemců o jednu z variant bude místo upřesněno)

Tohoto pobytu by se mohly zúčastnit děti od 4,5 roku, pro ty nejmenší by bylo odloučení od maminek asi příliš bolestné.

Děkujeme.