Pro rodiče předškoláků nabízíme !

Vážení rodiče, dostali jsme nabídku, kterou vám s radostí poskytujeme, pokud se chcete společně s vašimi dětmi připravit na blížící se zápis do ZŠ.

Na základě opakujících se přání jsme se rozhodli prodloužit bezplatný přístup k MIUč+ Zápis je tu do 30. 4. 2021, aby mohl být využíván jak mateřskými školami, tak předškoláky doma až do termínu zápisu do 1. tříd. MIUč+ snadno spustíte otevřením odkazu, který můžete předat také rodičům dětí.

Tištěnou pracovní učebnici Zápis je tu je možné zakoupit přes e-shop. Detaily o publikaci z úst samotné autorky pak najdete ve videích na webu.

Jen připomínáme, že pokud budete žádat o odklad školní docházky, objednejte se již V LEDNU do Pedagogicko-psychologické poradny, abyste již k zápisu přišli s doporučením k odkladu !