Končí vaše dítě docházku do MŠ?

Vážení rodiče,

pokud je vaše dítě předškolák, odcházející do ZŠ a vy jste rozhodnuti i v případě otevření MŠ do konce června nedávat své dítě do školky, prosím o :

• vrácení čipů oproti složené záloze (obracejte se na školní asistentku paní Mickovou (318 626496)
  • vyrovnání přeplatků či nedoplatků stravného ve školní jídelně (obracejte se na vedoucí ŠJ paní Macků – 318 622 885)
  • vyzvednutí všech svršků (obracejte se na školnice obou budov)
  • vyúčtování kulturních akcí pro:

Budova A (od 18.5.2020) se obracejte na paní učitelku Ryčlovou (723 331111)

Budova B se obracejte na paní učitelku Jílkovou (318 626 497)

Protože naše MŠ je stále v provozu pro děti IZS, jsme zde v běžné pracovní době, v případě vrácení finančních prostředků v hotovosti nás prosím předem telefonicky kontaktujte, čas předání od 8,00 do 14,00 hodin, případně dle domluvy i déle.

Děkuji za spolupráci.