Karanténa třídy Zajíc

Vážení rodiče, z důvodu pozitivity dítěte na COVID-19 je třída Zajíc v budově B uzavřena od 8.12. do 13.12. 2020. Děti z této třídy, které byly v mateřské škole 2.-3.12. musí být na základě informace OHS Příbram testovány. Prosím, objednejte test svého dítěte co nejdříve.

Stanovisko hygieny naleznete v odkazech níže.

Sdělení pro rodiče MŠ Školní Pb 2.12.

Sdělení pro rodiče MŠ Školní Pb PK 3.12.

Pokud budete potřebovat pro zaměstnavatele potvrzení, veškeré informace i příslušný tiskopis naleznete zde : https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Díky novému formuláři nepotřebujete od školy potvrzení o uzavření. Na formuláři sami vyplníte prohlášení o uzavření zařízení, které dítě navštěvuje.

Děti s povinnou předškolní docházkou budou mít zajištěnu distanční výuku prostřednictvím webu www.skolavpyzamu.cz , kde jste již přihlášeni.

Při pondělním nástupu do školky si prosím připravte SMS s potvrzením o negativním výsledku testu. Pokud Vaše dítě nebude testováno, přijmeme Vás až po 14denní karanténě , tedy 17.nebo 18.12.

Děkujeme za pochopení,
přejeme dny ve zdraví.